Fotofilm na svatbu

 Zhotovím pro Vaši svatební oslavu fotofilm z vašich fotek.

 

Film je vyrobený z Vašich fotek od dětství až po současnost,  porto potěší nejen Vás, ale hlavně rodiče, sourozence a všechny, kteří se ve filmu objeví.  Je to také výborné zpestření svatební oslavy, než se rozjede samotná zábava.
 Výroba tohoto filmu trvá zhruba 4 hodiny a nabízím ho zdarma při objednávce balíčku 3 a 4.  Filmy vyrábím již třetím rokem, proto mohu pro Vás bez obav zaručit kvalitu a zábavnost zpracování, střihu a hudebních podkladů. Záleží jen na Vás, zda máte zájem potěšit a překvapit na své oslavě rodiče, sourozence, nebo známé. 

 

V případě, že se rozhodnete si nechat fotofilm zhotovit, postupujte takto: budu potřebovat vaše fotografie ve stylu jak šel čas. Tzn: fotografie vašich rodičů, vaše od narození po současnost, vaše s rodinou, příbuznými, kamarády, společné. 
Pokud by se vám podařilo staré fotky oskenovat, tak mi to dáte celé na CD, nebo je uložíte někam na server a zašlete mi odkaz, nebo oskenuji sám (zašlete poštou). Fotky bych potřeboval popsat stylem kdo a kde. Mělo by jich být cca 70-90ks.

 

Fotofilm na svatběplátno s projektorem